Вощені обгортки - нова технологія зберігання продуктів
Якщо ми хочемо, щоб планета зберегла нас, ми маємо їй в цьому допомогти. Вощанка створена саме для того, щоб екологічно для вас, вашої родини та навколишнього середовища зберігати продукти.
Переваги, які ви отримаєте, якщо спробуєте вощанку:
- Ви почнете менше використовувати харчову плівку. Плівка виготовлена з пластику, який шкодить здоров'ю людини та забруднює нашу природу. Період компостування пластикових відходів 100 - 200 років. Вощанка ж повністю натуральна, створена з натуральної тканини та якісного воску з додаванням соснової смоли та олії жожоба, саме тому компостується за 6-9 місяців.
- Таку обгортку можна використовувати багато разів протягом року, та її легко відновити за необхідності (ми покажемо як).
- Продукти у вощанці довше залишаються свіжими завдяки натуральним складникам. Серветка зі 100% бавовни, натуральний віск та олія жожоба дозволяють продуктам “дихати”, але не обвітрюватись.
- Ми створили набори різних кольорів та дизайну вощаних обгорток, щоб ви могли додати яскравості у щоденний процес приготування їжі.
- Вощанка чудово миється в холодній воді, а ефірні олії та натуральний віск в її складі будуть захищати ваші ручки.
Давайте разом будемо робити кроки, які дозволять нашим правнукам жити в чистій природі.
Вощанка стане вам справжнім помічником в зберіганні продуктів і маленьким кроком до екологічного споживання.
Обирайте улюблений принт і замовляйте на сайті.
Антибактеріальна дія воску, соснової смоли та олії жожоба
Друзі, хочемо вам розповісти, чому ми обрали саме такі складними, якими просочуємо основу нашої вощанки.
Вощанка - це натуральна тканина зі 100% бавовни, просочена сумішшю з бджолиного воску, соснової смоли та олії жожоба.
Натуральний бджолиний віск.
- Завдяки своєму багатому складу з природних мінеральних і ефірних компонентів віск має антибактеріальну дію.
- Завдяки вітаміну А та антиоксидантам віск має гарну загоювальну і протизапальну дію.
- Бджолиний віск є природним антисептиком та допомагає швидкому загоєнню ран. Він має особливу здатність утворювати тонкий захисний шар, який оберігає шкіру від втрати вологи та сприяє відновленню гідроліпідної мантії. Саме це допомагає вашим ручкам залишатись зволоженими, коли ви жмакаєте вощанку.
Соснова смола.
- Цей чудо-еліксир сочиться з надрізів дерева. Він складається зі смоляних кислот, вітамінів та мінералів.
- Смола сосни має протизапальні, антисептичні, та ранозагоювальні властивості.
- Протизапальна дія соснової смоли пригнічує патогенну мікрофлору, розмноження бактерій, мікробів та грибка.
Олія жожоба.
- Ця унікальна олія має заспокійливі, загоювальні та протизапальні властивості.
- Зволожує шкіру завдяки білкам, що відповідають за пружність шкіри.
- Є природним антимікробним та протизапальним засобом завдяки вітаміну Е.
- Олія жожоба стійка до окислення.
Такий мікс речовин, які нам подарувала сама природа, є натуральним засобом, який не залишає шансів для бактерій та мікробів.
А ви знали, що мікропластик є буквально всюди.
Вчені виявили його у воді, повітрі, на Евересті, на дні Маріанського жолоба та навіть у людському тілі.
Мікропластик – це будь-який шматочок полімеру розміром менш як 5 мм.
Виявляється, в нашій крові та легенях міститься пластик, який зазвичай використовують у пляшках для напоїв, виробництві упакування для харчових продуктів та пластикових пакетів.
Пластик руйнується через вплив води, тепла та вітру. Його маленькі, непомітні нашому оку, частинки потрапляють у повітря, воду та продукти харчування. Дослідження виявили мікропластик у наших повсякденних продуктах: фруктах, овочах, воді, м'ясі та морепродуктах.
Таким чином мікропластик потрапляє в наш організм та може спровокувати різні запалення та захворювання, негативно впливати на пам'ять та мікробіом кишечника.
Поки вчені вивчають вплив мікропластику на організм людини, ми вже можемо зробити перші кроки до його зменшення.
https://www.sciencenews.org/article/microplastics-human-bodies-health-risks
Топ 5 речей які допоможуть менше смітити
Привіт! Ми хочемо дати вам більше лайфхаків, як все ж таки менше смітити. Те, що ми самі практикуємо в нашому житті допомогло нам не тільки викидати менше сміття а й добряче розгрузити голову. Ви ж знаєте, коли зробиш велике прибирання та розхламлення, енергії стає набагато більше.
- Спробуйте стати більш усвідомленим в своїх покупках. Це справа звички і уважності. Насправді багато з того, що ми купуємо нам не завжди потрібно і ми не помічаємо, як багато ми викидаємо. Почніть уважно відслідковувати свої покупки і ви побачите, що саме вам потрібно, а що ні.
- Використовуйте багаторазову упаковку. Наприклад, каву на прогулянці можна налити в свій термос, для домашньої вечірки з купити скляні трубочки для коктейлів, брати з собою з дому великий багаторазовий контейнер, купуючи м'ясо та рибу в магазині, користуватись багаторазовими торбиками та вощеними обгортками.
- Почніть сортувати сміття, так ви точно будете певні, що пластик, папір та скло підут на переробку. Якщо біля вашого будинку немає таких контейнерів, ви можете пошукати в інтернеті, де саме в вашому місті можна здати на переробку відходи.
- Обирайте продукти в магазинах у великій тарі (наприклад пральний порошок чи гель для душу), а нарізку сирів та мяса купуйте у відділі, де використовують папір для пакування.
- Готуйте їжі стільки, скільки ваша родина може споживати. Щоб не викидати те, що не встигли з'їсти. Відповідальне та свідоме споживання зараз в тренді.
Друзі, не обов’язково робити все і одразу! Почніть з чогось одного. Якщо ви купуєте каву в паперовому стаканчику в кав'ярні щодня, один з цих днів ви можете взяти з собою термос. Це вже великий крок. А ще такі звички допоможуть вам витрачати менше коштів, такий собі бонус від усвідомленого споживання.